قوانین ومقررات

قوانین و مقررات :

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست:

در صورت عدم رعایت مقررات، شرکت مجاز است ، سرویس مشتری را قطع نماید.

1- اسپم و ارسال ایمیل زیاد همچون ایمیل های تبلیغاتی در حجم انبوه و غیر متعارف اکیدا ممنوع است و اگر کاربری به ارسال اسپم اقدام نماید، سایت وی مسدود شده و راه فردا هاستینگ مسئولیتی در مقابل بازگردانی و ارسال فایل پشتیبان به مشتری نخواهد داشت

2- استفاده از رپیدلیچ به میزان غیر طبیعی ممنوع است، ولی استفاده برای کارهای شخصی و دریافت فایل های کم حجم با تعداد کم به تعداد محدود در هر روز ، منعی ندارد . از مشترکین خواهشمندیم به جهت انکه مشکلی ایجاد نشود بر روی پوشه لیچ خود رمز گذارند

3- استفاده از هاست های اشتراکی جهت راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر و یا موارد مشابه اکیدا ممنوع میباشد، یعنی کاربر حق آپلود فایل درهاست اشتراکی و انتشار لینک دانلود آنها را ندارد و استفاده از اینگونه هاست فقط برای راه اندازی سایت های معمولی با بازید نرمال مجاز است و برای دانلود سنتر و یا آپلود سنتر و ... ، باید هاست مخصوص دانلود و یا ... تهیه شود و همچنین در هاست اشتراکی مشترکین باید رعایت حال دیگر سایت ها و مشترکین را بنمایند و در صورت بالا رفتن آمار بازدید سایت شان، باید آنرا به سرور مجازی و یا اختصاصی منتقل نمایند تا از کاهش سرعت سرور و ناراحتی دیگر مشترکین جلوگیری شود

4- استفاده از اسکریپت ها و یا سیستم های مدیریت محتوایی که باعث بالا رفتن لود سرور شوند مانند اسکریپت های چت آنلاین و ... و یا از لحاظ امنیتی سرور را به خطر بیاندازند ممنوع است و در صورت عدم رعایت این قانون، سایت مورد نظر برای بار اول مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار، بطور کامل از سرور حذف خواهد گردید و فقط بک آپ آن با پرداخت جریمه مقرر شده از طرف راه فردا هاستینگ  از سوی کاربر به راه فردا هاستینگ (در صورت بروز هر گونه مشکلی برای سرور مربوطه از ناحیه سایت کاربر)، به کاربر تحویل داده خواهد شد .

5- رعایت قوانین کپی رایت بین المللی در کلیه سرویس های ما الزامی نیست منتها در صورت شکایت رسمی از سایتی مبنی بر تخلف از این قوانین، مسئول سایت مورد نظر، باید نسبت به حذف مورد شکایت مانند لینک دانلود و یا اسکریپت و ... ، از سایتش سریعا اقدام نماید در غیر اینصورت سایت مربوطه مسدود خواهد گردید.

6- ما بصورت هفتگی از همه سایت های مشترکینمان(فقط سرویس های هاست اشتراکی)، در سرور مستقل دیگری، کاملا اتوماتیک و ماشینی بک آپ گیری می کنیم ، و چون بک آپی که توسط سرورها گرفته میشود، کاملا اتوماتیک و ماشینی می باشند، هیچگونه تضمینی مبنی بر کامل و بدون ایراد بودن آنها وجود ندارد و به همین خاطر همه مشترکین جومینا هاست نیز موظف به گرفتن بک آپ منظم از اطلاعات مهم سایت های شان و دانلود و نگهداری از آن بک آپ ها هستند تا در صورت لزوم استفاده و رستور شوند، و در غیر اینصورت، مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

7- مشترکین حداکثر تا 1 روز بعد از اتمام موعد تمدید سرویس های هاستینگ اشتراکی - نمایندگی هاستینگ و ثبت دامنه، و در سایر سرویس ها مانند سرور اختصاصی و مجازی و ... باید 5 روز قبل از اتمام دوره، نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند و اگر در این فرصت اقدامی نکنند ، سایت و یا سرویس شان، ابتدا مسدود و در در صورت عدم تماس کار پس از 48 ساعت حذف خواهد گردید و راه فردا هاستینگ هیچگونه مسئولیتی را پس از آن به هیچ عنوان قبول نخواهد کرد.

8- راه فردا هاستینگ  فقط به ثبت کنندگان سفارش در مورد پشتیبانی و موارد دیگر مربوط به سرویس های هاستینگ پاسخگو خواهد بود و هر شخص ثالث دیگری به عنوان مالک و یا نماینده مالک سایت مربوطه، مورد قبول نخواهد بود، مگر اینکه با وکالت قانونی و یا احراز هویت مورد نظر راه فردا هاستینگ، از طرف مالک سایت درخواست پشتیبانی و ... نماید.

9- اگرچه ما نهایت سعی مان را می کنیم که مورد تحریم واقع نشویم و تمام ترفندهای لازم مانند گرفتن بک آپ از سایت ها در سرورهای مستقل دیگر و ... را بکار می بریم ولی در نهایت، راه فردا هاستینگ مسئولیت خسارات شدید ناشی از مشکلات سخت افزاری، تحریم های بین المللی، جنگ و مانند آنرا نمی پذیرد .

10- مشترکین تا 30 روز بعد از گرفتن ( فقط ) سرویس هاست اشتراکی، مجازند که در صورت نارضایتی از کیفیت هاست اشتراکی مورد نظر و با ذکر دلیل قانع کننده، نسبت به درخواست عودت وجه واریزی خود اقدام نمایند و جومینا هاست هم تا یک هفته فرصت خواهد داشت وجه مورد نظر را به حساب بانکی اعلامی کاربر واریز نماید و به ایشان اطلاع دهد ( توجه داشته باشید که این گارانتی برگشت وجه 30 روزه فقط شامل سرویس هاست اشتراکی می باشد و به دیگر سرویس ها مانند ثبت دامنه و سرور اختصاصی و مجازی و ... به هیچ عنوان تعلق نمی گیرد)

11- راه فردا هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی و مشکلات سخت افزاری ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.

12- راه فردا هاستینگ همه تلاش خود را براي پايدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام مي‌دهد با اين همه مشكلات تفكيكی خاص و ساير عوامل خارج از كنترل راه فردا هاستینگ هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرويس‌دهی راه فردا هاستینگ گردند. مشتركین موافقت می نمايند راه فردا هاستینگ را برای نتايج اين وقفه‌ها مسئول ندانند.

13- هر گونه توهین و تهمت به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان راه فردا هاستینگ از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی راه فردا هاستینگ با مشترکین و عموم اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، تیکت ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری و انجمن های عمومی در محیط مجازی نت به هر شکل ممنوع بوده و راه فردا هاستینگ مکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
بدیهی است راه فردا هاستینگ با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما مشترکین محترم از از طریق وسایل ارتباطی راه فردا هاستینگ(تلفن ، تیکت ، گفتگو آنلاین ، ایمیل) می باشد.

14- راه فردا هاستینگ مختار است که در صورت نیاز تغییرات مورد نظر را در هر زمانی که لازم باشد در قوانین و مقررات فوق انجام دهد و مشترکین در مورد تغییرات مورد نظر راه فردا هاستینگ در قوانین و مقررات سرویس های راه فردا هاستینگ، حق هر اعتراضی را از خود سلب می کنند.

استفاده از خدمات راه فردا هاستینگ  یعنی قبول داشتن کلیه قوانین و مقررات راه فردا هاستینگ (توضیح: مشترکین در موقع ثبت سفارش و درخواست سرویس مورد نظر موظف به تایید و قبول کردن قوانین و مقررات استفاده از سرویس های راه فردا هاستینگ با تیک زدن مربوطه در قسمت مربوطه هستند )، پس لطفا تمامی بندهای آیین نامه مقرراتی راه فردا هاستینگ را دقیقا مطالعه فرمایید تا بعدا دچار مشکلات احتمالی نشوید


با تشکر مدیر وب هاستینگ راه فردا هاستینگ

  • Email, SSL
  • 30 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

Related Articles

آموزش افزایش حجم اپلود در phpmyadmin

سلاماگر به فایل php.ini دسترسی دارید باید پارامتر upload_max_filesize رو به میزانی که نیاز...

پیشنهادهای ویژه

افتتاح سایت اختصاصی با 16 هزار تومانشما مي توانيد فقط با پرداخت سالانه 16 هزار تومان داراي يك...

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در حوزه های طراحی، بهینه سازی و راه اندازی وب سایتمشاوره رایگان در حوزه های هاست و...

افتتاح پرسمان ویروهاستینگ

بخش پرسمان وب سایت با حدود 2000 پرسش افتتاح شد.کاربران گرامی می توانند از طریق منوی اصلی پرسمان...

آموزش دامنه TK اختصاصی راه فردا هاستینگ

با سلام خدمت کاربران راه فردا هاستینگ امروز میخواهیم نحوه تنظیم وثبت دامنه TK (تک) رو به شما...